به وب سایت انجمن زنان مدیر کارآفرین خوش آمدید

درخواست تخصیص بسته های اینترتی ویژه کسب و کارها و کارآفرینان اجتماعی

?طی نامه ای به مشاور امور بانوان وزیر ارتباطات انجام شد:

درخواست تخصیص بسته های اینترتی ویژه کسب و کارها و کارآفرینان اجتماعی

?کارگروه کارآفرینی اجتماعی انجمن ملی زنان کارآفرین، در نامه ای به سامعی، مشاور امور بانوان وزیر ارتباطات، خواستار تخصیص بسته های اینترتی ویژه کسب و کارها و کارآفرینان اجتماعی شد.

?به گزارش روابط عمومی انجمن زنان کارآفرین، در این نامه با بیان اینکه کارگروه کارآفرینی اجتماعی در شرایط کنونی و آسیب کسب و کارها به دلیل شیوع ویروس کرونا با نیازسنجی از فعالان حوزه کسب و کار و کارآفرینی یکی از مسائل و مشکلات کلیدی و اساسی آنان را در بحث زیرساخت های بازار و فروش محصولات شناسایی نموده ، آمده است:

?در سالهای گذشته و قبل از شرایط کنونی بیشتر در فرآیند توانمندسازی گروههای هدف و فروش محصولات و خدمات آنان از فضای فیزیکی ، حضور در نمایشگاه ها ...... استفاده می شد ولی در شرایط کنونی این امکان میسر نمی باشد و بیشتر برای فروش محصولات و خدمات بایستی از بستر آی تی و فروش آنلاین بهره برد که یکی از ضروریات این امر دسترسی به اینترنت پرسرعت می باشد.

?برای این منظور، تخصیص اینترنت پرسرعت بصورت رایگان به این گروه، علاوه بر کاهش هزینه های این کسب و کارها، می تواند بستری برای ظهور ایده ها و فعالیتهای جدید و امکان همکاری و هم افزایی فراهم سازد.

?لذا این کارگروه از آن وزارتخانه در راستای مسئولیت اجتماعی خود و بخش های تابعه و وابسته زیرمجموعه، درخواست همکاری در تامین  و مهیا نمودن بسته های حمایتی ویژه برای گروه هدف مذکور را دارد.

 ?لازم به توضیح است که انجمن در کلیه استانهای کشور امکان دسترسی به کارآفرینان اجتماعی را داشته و همچنین در برخی از استانها از جمله خوزستان، کرمانشاه،  ایلام، گلستان و گیلان دفتر نمایندگی انجمن دایر می باشد.