به وب سایت انجمن زنان مدیر کارآفرین خوش آمدید

آموزش

 

 

هدف از تشکیل کمیته 

این کمیته با هدف توان افزایی زنان صاحب کسب و کار عضو انجمن و ترویج و توسعه کارآفرینی برای دختران جوان و فارغ التحصیلان از طریق ابزار آموزش و مشاوره فعالیت می کند.

  

اعضای کمیته  

کلیه اعضایی که سابقه کار و فعالیت آموزشی و مشاوره ای داشته انگیزه لازم و امکان حضور موثر، ایده پردازی و کمک به انجام برنامه های آموزشی و مشاوره ای انجمن را دارند می توانند به عضویت این کمیته درآیند.

 

دستاوردهای کمیته 

 کمیته آموزش و مشاوره تاکنون طبق نیازسنجی های انجام شده توانسته به آموزش موضوعات مرتبط با حوزه مدیریت، کسب و کار و کارآفرینی و مطالعات زنان برای اعضا بپردازد.

همچنین با تشکیل کارگاه ها و سمینارهای متعدد به ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای به دختران دانشجو و یا فارغ التحصیل علاقمند به موضوع کارآفرینی و کسب و کار در تهران و دیگر استان ها پرداخته است.

جلب مشارکت مراکز آموزشی و تحقیقاتی برای

 

برنامه های در حال اجرا 

کارگاه آموزشی کار تیمی مختص مدیران کارگروه ها و کمیته ها و هیئت مدیره

کارگاه آموزشی تاب ( تیم، انگیزه، بستر )

کارگاه آموزشی آشنایی با بازار بورس

کارگاه آموزشی سلامت مختص اعضای انجمن

کارگاه آموزشی آشنایی با فعالیت های انجمن مختص اعضای جدید

 

 

برنامه های آتی کمیته 

-تهیه فیلم های یک دقیقه ای با هدف معرفی اعضای انجمن و کسب و کارهای آنان

-جلب مشارکت و ایجاد همکاری های پیوسته با مراکز آموزشی و دانشگاه ها به منظور ترویج کارآفرینی زنان با ابزار آموزش و مشاوره و نیز ارائه و نشر و ترویج دستاوردهای همایش های انجمن به ویژه همایش سیزدهم و چهاردهم با عنوان " توسعه کارآفرینی زنان در ایران" و "کارآفرینی زنان؛ زندگی و کار" که برای اولین بار موضوع اکوسیستم کارآفرینی زنان در ایران و هارمونی زندگی و کار زنان کارآفرین را مورد توجه قرار داده از برنامه های آتی این کمیته است.