به وب سایت انجمن زنان مدیر کارآفرین خوش آمدید

همزمان با هفته زن نشست انتقال تجارب کارآفرینی در سرای محله آرارات برگزار شد.

همزمان با هفته زن نشست انتقال تجارب کارآفرینی در سرای محله آرارات برگزار شد.

به گفته روابط عمومی انجمن زنان کارآفرین، پنجمین برنامه از سلسله نشست های انتقال تجارب کارآفرینی اعضای انجمن با مشارکت اداره اموربانوان شهرداری تهران روز دوشنبه ۲۸ بهمن ماه در سرای محله آرارات برگزار شد.

مخاطبان این برنامه دانش آموزان سال آخر هنرستان بودند که در فضای گرم و‌صمیمی پای صحبت های راما وزیری، زینب حبیبی تبار و فریده عبداللهی نشستند تا با استفاده از تجربیات این عزیزان با مفاهیم‌ و‌تعریف کارآفرینی و‌کارآفرینان آشنا شوند.

پیش از ارائه تجربیات، نمایش تصاویر زنان کارآفرین پیشکسوت در حوزه های مختلف کارآفرینی از جمله توران میرهادی، رخشان بنی اعتماد، سعیده قدس، ماهرخ فلاحی، هایده شیرزادی، لیلی گلستان، لیلی ارشد، شیرین پارسی و ... دانش آموزان حاضر در برنامه را با موضوع آشنا کرد.

در بخش پرسش و‌پاسخ نیز علاوه بر افراد نامبرده خانم ها فریبا مهدیون رئیس هیئت مدیره و مریم آقاشیخ محمد از کارآفرینان فرهنگی نیز وارد بحث‌شدند.

فخرالسادات محتشمی پور که مدیریت برنامه را برعهده داشت، با تشکر از همکاری صمیمانه اداره اموربانوان منطقه ۳ و مدیریت سرای محله و‌نیز مسئولین هنرستان جواهری استقبال دانش آموزان از این برنامه را تحسین کرد و‌گفت مخاطبین اصلی انجمن زنان کارآفرین دانشجویان و‌فارغ التحصیلان دختر هستند و‌این تجربه نشان داد که باید سرمایه گذاری بیشتری روی دانش آموزان سال آخر دبیرستان ها و‌هنرستان ها نمود.

گفتنی است دانش آموزان شرکت کننده در برنامه جلسه را مفید دانسته علاقمند تکرار آن به منظور پاسخ به سوالاتشان در این زمینه بودند.