به وب سایت انجمن زنان مدیر کارآفرین خوش آمدید

جلسه سیاست گذاری امور بین الملل انجمن

جلسه سیاست گذاری امور بین الملل انجمن

به منظور اجرایی کردن مصوبه اخیر انجمن در ارتباط با نظارت جدی هیئت مدیره بر امور بین الملل و سیاست گذاری و برنامه ریزی و ‌نیز تعیین جایگاه آن در ساختار انجمن، به دعوت هیئت مدیره فاطمه رحمتی، مدیر سابق امور بین الملل معاونت امور زنان و‌خانواده ریاست جمهوری در دفتر انجمن حضور یافت تا تجارب خود را در حوزه بین الملل با انجمن به اشتراک بگذارد.

وی اقدام انجمن برای گرفتن مقام مشورتی از سازمان ملل را مهم دانست و گفت انجمن می تواند فرصت هایی را در این رابطه شناسایی کرده از آن بهره ببرد.

رحمتی هم چنین ضرورت داشتن سایت به زبان انگیسی که اطلاعات لازم در مورد اهداف، مأموریت ها و اقدامات انجمن را در اختیار خوانندگان فرامرزی بگذارد، مورد تأکید قرار داد.

در این جلسه مصوب شد:

آیین نامه کارگروه بین الملل انجمن مورد بازبینی و‌درصورت لزوم اصلاح قرار گرفته به هیئت مدیره ارسال شود، بروز رسانی سایت فارسی دو‌انجمن و‌امکان فعال سازی صفحه ی انگلیسی پیگیری شود، در جلسه با مدیر بین الملل معاونت زنان ریاست جمهوری امکان روابط با کشورهایی که معاونت با آنان پیمان نامه یا تفاهم‌نامه همکاری دارد بررسی شود، انجمن های متناظر زنان کارآفرین در قالب فرم های موردنظر شناسایی شوند، تولید محتوا برای بخش انگلیسی سایت انجام شود.

هم‌چنین مقرر شد بخش های مختلف سازمان ملل برای بهره گیری هدفمند از مقام‌مشورتی در آینده ای نزدیک برای هیئت مدیره و اعضای موثر انجمن در کارگاهی آموزشی معرفی شوند.