به وب سایت انجمن زنان مدیر کارآفرین خوش آمدید

گزارش از چهاردهمین همایش "زنان کارآفرین، زندگی و کار"

‍ حضور صدیقه ربیعی، مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری قزوین، حانیه سامعی، مشاور وزیر ارتباطات در امور بانوان، بهناز موحدی مدیرکل برنامه ریزی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، هاجر خواجه بولاقی مشاور امور بانوان و خانواده سازمان فنی و حرفه ای کشور در همایش "زنان کارآفرین، زندگی و کار"

این همایش در روز یکشنبه ۲۸ بهمن ماه در سالن دهخدای دانشگاه بین الملل امام خمینی(ره) به همت اداره امور بانوان و خانواده استانداری قزوین، شورای اسلامی شهر قزوین، انجمن زنان مدیر کارآفرین کشور و دانشگاه بین الملل امام خمینی(ره) با گردهمایی زنان کارآفرین برای تعادل بخشی بین زندگی و کار با رویکرد جدید برگزارشد.

 از مجموع ۱۵ مقاله دریافت شده، ۴مقاله ارائه گردید و طی دو پنل تخصصی و بخشهای علمی و اجرایی، تبادل نظر در خصوص تعادل بخشی زندگی زنان و کار صورت گرفت .

 همچنین پنج بانوی کارآفرین برتر به شرح زندگی و نحوه کسب موفقیت در عرصه کارآفرینی خود پرداختند و تجارب ارزشمند خود را در اختیار مخاطبان قراردادند و در پایان زنان کارآفرین برتر بااهدای لوح و تندیس و هدایامورد تقدیر و تجلیل قرارگرفتند.

در استان قزوین براساس بانک اطلاعاتی تشکیل شده، تاکنون ۲۶۰ بانوی کارآفرین در حوزه صنعت،کشاورزی، صنایع دستی، صنعت و خدمات، دامپروری و شیلات شناسایی شده اند.