به وب سایت انجمن زنان مدیر کارآفرین خوش آمدید

جلب مشارکت وزارت‌خانه ها و سازمان‌های دولتی

 

 

 

دبیر اجرایی همایش طی مکاتبات جداگانه با بعضی وزارت‌خانه‌ها و سازمان‌های دولتی از آن‌ها برای مشارکت در برگزاری همایش کارآفرینی زنان در حوزه گردشگری دعوت به عمل آورد.
این مکاتبات با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر کار و تعاون و رفاه اجتماعی و معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور بوده است. وی هم چنین پس از ملاقات با رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری که به همراه دبیر علمی همایش در دفتر ایشان انجام گرفت، طی نامه‌ای کلیه درخواست‌ها از سازمان مربوطه را برای ایشان ارسال کرد تا دستورات لازم برای هر حوزه داده شود.
لازم به ذکر است معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری قول همکاری داده و از طرف وزیر ارشاد هم به دلیل نداشتن بودجه از همکاری عذر خواسته شده است. گزارشی از فعالیت‌های انجمن توسط معاونت کارآفرینی وزارت کار تهیه و به حوزه وزارت ارسال شده که هنوز پاسخی دریافت نشده است. رئیس محترم سازمان میراث فرهنگی نیز ضمن موافقت با بخشی از درخواست‌ها پی‌گیری های بعدی را به مدیرکل حوزه ریاست سازمان ارجاع داده است. هم‌چنین خانم دکتر احمدی‌زاده مشاور امور زنان و خانواده ایشان نیز در حال پی‌گیری بخشی از این درخواست‌هاست.